Co nowego słychać w RoBoSMART?

Co nowego słychać w RoBoSMART?

  • Już dzisiaj Nasi uczestnicy rozpoczęli zajęcia na poziomie EV3- KIDS, na których po raz pierwszy mieli możliwość pracować na zestawach EV3 Mindstorms. Wszyscy poradzili sobie doskonale. A już w najbliższy czwartek o godz. 17.00 kolejne zajęcia i ogromna dawka zabawy. 
  • Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia zajęć sobotnich dla grupy WeDo poziom A. Teraz zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 10.45. Zapraszamy Naszych najmłodszych konstruktorów! 
  • Zakończyliśmy właśnie zajęcia EV3 na poziomie C oraz WeDo na poziomie B. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. Gratulujemy Naszym młodym i ambitnym Inżynierom ! 
  • Wszystkich którzy podjęli decyzję o kontynuowaniu przygody z RoBoSMART zapraszamy na warsztaty EV3 na poziomie MASTER. Zajęcia odbywają się w soboty, godz. 9.00 – 11.00 oraz godz. 11.15 – 13.15. A na nich dalsze doskonalenie umiejętności oraz konstruowanie coraz bardziej skomplikowanych i interesujących maszyn. 
  • Naszym młodym pasjonatom robotyki przypominamy o zajęciach EV3 z poziomu A odbywających się w soboty o godz. 13.45 – 15.45. 
  • Trwają zapisy na ZAJĘCIA WPROWADZAJĄCE WeDo, gdzie Rodzice wraz z dzieckiem będą mieli możliwość zaznajomienia się z tematyką robotyki oraz sposobie prowadzenia zajęć. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu za pomocą naszego formularza, mailowo lub telefonicznie.

Chcesz rozwinąć kreatywne myślenie, nauczyć się konstruować a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie rówieśników ? NIE CZEKAJ! Dołącz do grona młodych Inżynierów!

Pozdrawiamy,

Zespół RoBoSMART

Cześć! W czym możemy pomóc?