Zajęcia robotyki dla przedszkolaków!

Trwają zapisy na zajęcia WeDo dla młodszych dzieci ( 4 – 7 lat )*. Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu – w poniedziałki o godzinie 15:45. Cykl zajęć obejmuje 12 spotkań trwających 60 min. Koszt całego kursu to jedynie 330 zł ( możliwość płatności w II ratach).

 

Program zajęć jest dostosowany do wieku naszych małych inżynierów, którzy po raz pierwszy wkraczają w świat budowania robotów i programowania. Nad uczestnikami czuwają wykwalifikowani trenerzy, którzy starają się zarazić najmłodszych zamiłowaniem do nowych technologii oraz udowadniają, że zajęcia w RoBoSMART to nie tylko nauka ale i niesamowita zabawa. W trakcie naszych zajęć uczestnicy wykorzystują profesjonalny sprzęt komputerowy, materiały dydaktyczne oraz kompletne zestawy do budowy robotów LEGO®.

 

Przyszli konstruktorzy poznają czujniki wykorzystywane w robotyce, zbudują zwierzaki, pojazdy, maszyny a następnie ożywią swoje konstrukcje za pomocą prostego języka obrazkowego. Kreatywność, wyobraźnia wizualno- przestrzenna i praca zespołowa to umiejętności, które nabędzie Twoje dziecko.

Więcej informacji na temat warsztatów na poziomie WeDo : http://robosmart.pl/poziom-wedo/

 

* Istnieje możliwość odbioru Dziecka z przedszkola na terenie Myślenic.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie, to zapraszamy do kontaktu:

telefonicznego : 690 304 175

bądź mailowego: [email protected]

Cześć! W czym możemy pomóc?