Mszana Dolna: Nabór na zajęcia

Trwają zapisy na semestr letni do dwóch grup wiekowych WeDo 1.0 (dzieci 5 – 8 lat) oraz EV3 ( dzieci 9+). Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym grafikiem:

 

Poziom WeDo 1.0 EV3
Termin Piątek Piątek
15:45 – 17:15 17:30 – 19:00
Koszt  uzależniony od liczby zajęć uzależniony od liczby zajęć

Program zajęć jest dostosowany do wieku naszych młodych inżynierów, którzy po raz pierwszy wkraczają w świat budowania robotów i programowania. Nad uczestnikami czuwają wykwalifikowani trenerzy, którzy starają się zarazić najmłodszych zamiłowaniem do nowych technologii oraz udowadniają, że zajęcia w RoBoSMART to nie tylko nauka ale i niesamowita zabawa. W trakcie naszych zajęć uczestnicy wykorzystują profesjonalny sprzęt komputerowy, materiały dydaktyczne oraz kompletne zestawy do budowy robotów LEGO®.

Przyszli konstruktorzy poznają czujniki wykorzystywane w robotyce, zbudują zwierzaki, pojazdy, maszyny a następnie ożywią swoje konstrukcje za pomocą prostego języka obrazkowego. Kreatywność, wyobraźnia wizualno- przestrzenna i praca zespołowa to umiejętności, które nabędzie Twoje dziecko!

 

Zapisz się już dziś ! Liczba miejsc ograniczona.

PS.  Grupa zostanie uruchomiona po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie, to zapraszamy do kontaktu: telefonicznego : 690 304 175 bądź mailowego: [email protected]

Cześć! W czym możemy pomóc?