4 pomysły na kreatywny prezent dla Dziecka

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały już niespełna dwa tygodnie, ale podejrzewamy, że jest jeszcze część osób która wytrwale poszukuje idealnego prezentu pod choinkę dla swojego dziecka.  Tych którzy mają to już za sobą, również zachęcamy do lektury, bo jak sami się zaraz przekonacie nasze propozycje  sprawdzą się też jako ciekawy prezent urodzinowy.

Sami doskonale wiemy, że w gąszczu ofert dostępnych na rynku znalezienie unikalnego i zaskakującego prezentu jest nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza w przypadku kiedy chcemy mieć pewność, że oprócz zabawy nasze dziecko będzie rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywne myślenie. 

Mamy nadzieję, że któryś z naszych 4 pomysłów Was zainspiruje.


GRA EDUKACYJNA – SCOTTIE GO! – cena 169,99 zł

Źródło: http://www.empik.com

Pierwszą naszą propozycją, na pomysłowy prezent  jest gra do nauki programowania, dla dzieci powyżej 6 roku życia- Scottie Go! W skład gry wchodzi pudełko z kartonowymi klockami do układania programu sterującego ruch bohaterów gry oraz aplikacja, przez którą się go skanuje. Jest to doskonałe narzędzie edukacyjne, które zmusza do logicznego myślenia, a ponadto zainteresuje nie tylko dziecko ale i Rodzica. 🙂

Produkt dostępny → TUTAJ


BON NA ZAJĘCIA ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA  – ceny od 40,00 zł

Może zamiast kolejnego zestawu klocków dobrym pomysłem na prezent będzie BON na zajęcia robotyki i programowania w RoBoSMART. Jesteśmy przekonani, że ucieszy on każdego fana klocków LEGO. Dzięki szerokiej ofercie zajęć, w warsztatach mogą brać udział dzieci od 5 – 15 roku życia. Jeśli Twoje dziecko uwielbia budować – sprezentuj mu bon na zajęcia na poziomie WeDo ( 5-8 lat) lub EV3 ( 9 – 14 lat). Jeśli jednak bardziej cieszy je programowanie, to polecamy kurs z języka programowania C, albo zajęcia ze Scratcha, na których nauczy się tworzyć własne gry czy animacje.

Istnieje możliwość wykupienia BONÓW na pojedyncze zajęcia, półkolonie lub zajęcia cykliczne. Wartość bonu zależy wyłącznie od Was! 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów – TUTAJ


ROBOT PHOTON – cena 799,00 zł

Źródło: https://photonrobot.pl

Photon jest świetną propozycją na prezent dla dzieci w wieku 6 – 12, które chcą poznać tajniki programowania. Jak podkreśla jego producent, jest do robot rozwijający się i nabywający umiejętności razem z jego właścicielem. Co to właściwie znaczy? Robot po wyjęciu z opakowania nie potrafi nic. Przygoda z Photonem zaczyna się od zainstalowania aplikacji na tableta czy smartfona, dzięki której dziecko poznaje jego historię oraz za jej pośrednictwem pomaga robotowi w nabywaniu nowych umiejętności m.in. mówieniu, odróżnianiu kolorów, kierunków a nawet pór dnia!

Produkt dostępny → TUTAJ


KLOCKI LEGO EDUCATION WeDo 1.0| WeDo 2.0

 promocyjna cena 435,00 zł | 780,00 zł

Chyba wszyscy się zgodzą, że nic tak dobrze nie ćwiczy zdolności manualnych dzieci jak klocki konstrukcyjne. Zestaw WeDo i jego nowsza wersja WeDo 2.0 pozwala nie tylko na budowę ale i programowanie prostych konstrukcji z klasycznych klocków LEGO. Zestawy wzbogacone są w silniki, czujniki, dzięki czemu zbudowane maszyny czy zwierzęta po zaprogramowaniu potrafią się „ruszać”. Dzieci przy wykorzystaniu zaledwie jednego zestawu budują kilka różnych konstrukcji.

Klocki z serii LEGO Education możecie zamówić też za naszym pośrednictwem.


Udało Wam się znaleźć coś dla siebie? 🙂

Zapisy na semestr zimowy 2020/21 – Oferta zajęć robotyki i programowania stacjonarnie i on-line

24 sierpnia 2020Zapraszamy wszystkich pasjonatów klocków Lego na wielką...

Nowy semestr 2018/19 – Oferta zajęć robotyki i programowania

3 września 2018Zapraszamy wszystkich pasjonatów klocków Lego na wielką...

półkolonia wakacyjna

Wakacje z LEGO w Myślenicach

25 kwietnia 2018 PÓŁKOLONIE WAKACYJNE 2018    Gotowi na wakacje?...

Cześć! W czym możemy pomóc?