Zawieszenie zajęć w związku z koronawirusem

W związku z decyzją rządu o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych na co najmniej 2 tygodnie, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu zajęć robotyki dla wszystkich grup od dzisiaj – 12 marca do dnia 25 marca. Na bieżąco będziemy Państwa informować o dalszych zajęciach. 

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zalecamy, aby pozostać w domach, a także aby nie odwiedzać osób starszych. Pamiętajmy, że tylko rozważne działania nas wszystkich mogą zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

W temacie płatności za zajęcia bardzo prosimy o regulowanie ich zgodnie z terminami podanymi w umowie. W miarę możliwości chcemy odrobić zajęcia które zostały odwołane, jednak każdą z grup będziemy traktować indywidualnie. W przypadku gdyby nie było możliwości zorganizowania terminu dodatkowego, ostatnia rata zostanie pomniejszona o dokonane wpłaty.

W chwili obecnej najważniejsze jest zdrowie i świadome działanie. Będziemy Państwa informować na bieżąco o kolejnych krokach i decyzjach mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo nas wszystkich.

Pozdrawiamy i wszystkim życzymy spokojnego czasu,
Zespół RoBoSMART