Urodziny z robotami

Zaplanuj fantastyczną niespodziankę dla Twojego dziecka!

Jeśli zastanawiasz się jeszcze jak przygotować oryginalny prezent, zapewnić świetną zabawę i niezapomniane emocje dla swojego dziecka w gronie zachwyconych rówieśników przedstawiamy ofertę tematycznej imprezy urodzinowej.

 

Urodziny z robotami – oto najlepszy pomysł dla młodych inżynierów!

Gwarantujemy kreatywną zabawę robotami Lego Mindstorms lub Lego WeDo. Twoje dziecko oraz jego goście uczestnicy urodzinowej uroczystości przy wsparciu naszych trenerów skonstruują robota, którego wcześniej wybiorą z dostępnych scenariuszy. Następnie zostanie on zaprogramowany tak aby wykonywał wydane mu polecenia.

 

Szczegóły oferty

 • Uczestnicy bawią się i uczą w dwuosobowych zespołach. Dla każdej pary zapewniamy zestaw edukacyjny oraz komputer.
 • Program każdego przyjęcia urodzinowego jest optymalnie dostosowany do wieku dziecka i jego stopnia rozwoju - wszyscy jubilaci i ich goście mogą więc z powodzeniem konstruować zróżnicowane typy robotów i programować je w języku dopasowanym do umiejętności grupy.
 • W zależności od Państwa preferencji proponujemy zorganizowanie przyjęcia w naszej placówce lub we wskazanej przez Państwa lokalizacji.

 

 

Urodziny małego inżyniera ( 5 - 8 lat)

Urodziny dla dzieci z Lego WeDo to fantastyczna zabawa dla najmłodszych pasjonatów klocków Lego. Dzieci będą miały możliwość budować z klocków zwierzęta i modele urządzeń, które po odpowiednim zaprogramowaniu można wprawić w ruch. Zbudowane roboty zostaną podłączone do komputera, a następnie zaprogramowane w prostym języku obrazkowym. Graficzny system programowania jest na tyle prosty, że nie wymaga praktycznie użycia klawiatury, dzięki czemu już pięciolatek jest wstanie skonstruować i zaprogramować własnego robota.

Urodzinowe przyjęcie z Lego WeDo wspiera rozwój twórczych postaw u najmłodszych dzieci. Klocki Lego WeDo pomagają rozwinąć u dzieci zdolności manualne i niebanalną wyobraźnię - umiejętności potrzebne w przedszkolu, szkole oraz na co dzień.

 

Urodziny młodego inżyniera ( 9 - 15 lat)

Urodziny dla dzieci z robotami Lego EV3 to nietuzinkowe przyjęcie dla starszych dzieci, które zachwyci i oczaruje wszystkich uczestników zabawy. Podczas zajęć wykorzystujemy profesjonalne zestawy LEGO MINDSTROMS EV3, posiadające elementy umożliwiające skonstruowanie robotów, które po odpowiednim zaprogramowaniu potrafią poruszać się, komunikować z otoczeniem oraz wykonywać wydane mu polecenia.

To fantastyczna przygoda dla młodych adeptów nauk ścisłych.

 

W ramach przyjęcia urodzinowego zapewniamy

 • 2 – 3 godzin fascynującej zabawy,
 • Dyplomy dla uczestników imprezy,
 • Specjalny upominek dla jubilata,
 • Zaproszenia urodzinowe w wersji do wydruku ( za dodatkową opłatą),
 • Pamiątkowe zdjęcia ,
 • Niezbędny sprzęt (klocki Lego WeDo, Lego Mindstorms, komputery),
 • Dojazd do klienta* bądź organizację przyjęcia w naszych salach**
 • Opiekę wykwalifikowanego instruktora - animatora,
 • Profesjonalnie przygotowany scenariusz imprezy

* Za dojazd do miejsca oddalonego ponad 30 km od Myślenic
pobieramy opłatę dodatkową 2 zł/ km.

** W przypadku wynajęcia sali obowiązuje dodatkowa opłata 25 zł/ h.

Cena

Cena uzależniona jest od ilości gości oraz czasu trwania przyjęcia:

 

Ilość uczestników przyjęcia 2 godziny 3 godziny
Grupa 6 osobowa (wraz z solenizantem) 250 zł 300 zł
Grupa 8 osobowa (wraz z solenizantem) 350 zł 400 zł
Grupa 9 - 12 osobowa (wraz z solenizantem) 400 zł 450 zł

 

 

Solenizant zawsze bawi się GRATIS!

Wszyscy obecni kursanci oraz absolwenci naszych kursów otrzymują od nas specjalny rabat na zorganizowanie u nas swoich urodzin.
Potwierdzeniem zarezerwowania terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. Pozostałą część płatności można uregulować przelewem, lub gotówką w dniu przyjęcia.

 

W celu rezerwacji terminu oraz uzyskaniu dodatkowych informacji prosimy o kontakt