O nas

Nasz zespół tworzą młodzi, kreatywni pasjonaci, którzy kochają zarówno nauki ścisłe jak i pracę z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy inżynierami którzy pokazują, że nauka nie musi być nudna, a przede wszystkim trudna. Staramy się przedstawiać przedmioty ścisłe w ich prawdziwym świetle, pokazując praktyczne zastosowanie matematyki, fizyki, elektroniki i informatyki w inżynierii.

Jesteśmy drużyną, która towarzyszy rozwojowi naszych kursantów. Z zaangażowaniem i radością uczestniczymy w stawianiu pierwszych programistycznych kroków, dokonywanych odkryciach i eksperymentach, próbach rozwiązania problemu, które nie rzadko kończą się sukcesem, ale i czasem porażką. Pokazujemy jak ważna jest cierpliwość, praca w zespole, zaangażowanie w problem. Staramy się rozwijać nie tylko ich wiedzę, ale także wiarę we własne możliwości.

Magdalena

Trener robotyki

Obecnie w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z wykształcenia Terapeuta Zajęciowy. Ma czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Nabyła je podczas licznych zajęć organizowanych w Domach Kultury, Świetlicach Terapeutycznych oraz grając w Teatrze Profilaktyczno – Edukacyjnym. Ma również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Kreatywność i zamiłowanie do pracy z najmłodszymi sprawiają, że jej zajęcia są pozbawione nudy i monotonii. Podczas zajęć stara się w pełni pobudzić wyobraźnie młodych konstruktorów.

Karol

Trener robotyki

W trakcie studiów Inżynierskich z Mechaniki i Budowy Maszyn na Uniwersytecie AGH w Krakowie. Jego drugą dziedziną życia jest muzyką, uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie w klasie saksofonu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył dzięki nauce gry na instrumentach m. in. w centrum kultury. Uważa, że praca z dziećmi daje szanse ciągłego rozwoju i nigdy nie jest nudny. Z drugiej strony jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie bowiem chodzi o wychowanie młodego pokolenia. Zajęcia robotyki i programowania to świetna forma rozwoju zdolności technicznych.

Dorota

Instruktor robotyki

Absolwentka biologii UJ z uprawnieniami pedagogicznymi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zdobyła je m.in. prowadząc zajęcia w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, od 4 lat prowadząc zajęcia z robotyki oraz ucząc dzieci i młodzież w szkole. Obecnie, poza pracą w RoBoSMART jest nauczycielem przyrody i biologii oraz udziela korepetycji. Uwielbia przebywać wśród Dzieci i Młodzieży.

Monika

Trener robotyki

Posiada wykształcenie pedagogiczne, jest magistrem pedagogiki na kierunku edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Obecnie doktorantka IV roku studiów w dziedzinie Nauk Społecznych. Swoją wiedzę poszerza również będąc uczestnikiem studiów podyplomowych z zakresu logopedii. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała pracując w teatrze specjalizującym się w wystąpieniach profilaktycznych dla dzieci i młodzieży oraz licznych praktykach zawodowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość, prywatnie jest mamą półrocznego Antosia.

Madzia

Instruktor programowania

Uczennica liceum w klasie o profilu matematyczno-fizycznym, pełna energii, pasjonatka przedmiotów ścisłych, języków obcych i nauki poprzez eksperymenty. Inspirują ją dzieci – ich ciekawość świata, pomysłowość i szczerość. Jest zwolenniczką pobudzania kreatywności oraz poszanowania indywidualności dzieci. W RoBoSMART już od dwóch lat prowadzi zajęcia z programowania w języku Scratch.

Gosia

Instruktor robotyki

Magister inżynier Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada także wykształcenie pedagogiczne. Gosia na co dzień pracuje w jednej z Myślenickich szkół. W RoBoSMART zajęcia z dziećmi prowadzi już od ponad 5 lat. Opieką nad dziećmi zajmuje się od bardzo dawna, od 8 lat sama jest mamą. Córka jest jej motorem napędowym, pobudza do kreatywnych zabaw. Doskonale wie, jak ważny jest rozwój dzieci w różnych dziedzinach nauki.

Paweł

Trener robotyki

Programista, absolwent Akademii Górniczo Hutniczej – kierunek Informatyka stosowana. Poza pracą w RoBoSMART prowadzi również szkolenia z zagadnień informatycznych, podczas których nabył szerokie doświadczenie w pracy z Dziećmi i młodzieżą. Pasjonują go sporty zimowe, jazda na rowerze i żeglowanie. Wieczorami marzy o dalekich podróżach i ogląda filmy o egzotycznych krajach.

Asia

Trener robotyki

Studia licencjackie ukończyła na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła studia magisterskie na kierunku logopedia. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobyła podczas pracy jako nauczyciel w przedszkolu, w którym obecnie pracuje. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem dekoracji szczególnie z wykorzystaniem techniki decoupage.

Agnieszka

Instruktor robotyki

Tytuł magistra inżyniera zdobyła na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej na Politechnice Krakowskiej, dalej poszerza swoją wiedzę z zakresu chemii oraz kończy studium z pedagogiki. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyła udzielając licznych korepetycji oraz spędzając kreatywnie czas z młodszym bratem. Zajęcia z młodym pokoleniem Inżynierów w RoBoSMART traktuje jako przyjemność, a nie tylko pracę. Uważa, że nauczanie dzieci poprzez zabawę eksperymenty czy quizy to najlepszy sposób, aby z łatwością przyswajały wiedzę.

Michał

Starszy Instruktor robotyki

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku elektrotechnika. Obecnie pracownik branży IT. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył podczas licznych wyjazdów letnich i zimowych. Podczas zajęć w RoBoSMART stara się rozłożyć każde zagadnienie na czynniki pierwsze, tak by było zrozumiałe dla każdego uczestnika. Prywatnie uwielbia podróżować i jeździć na rowerze.

Mateusz

Starszy Instruktor robotyki

Inżynier, absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, na co dzień pracuje w branży IT oraz fascynuje się nowinkami technologicznymi. Prywatnie szczęśliwy tata dwójki dzieci, dzięki czemu ma bardzo dobry kontakt z dziećmi w każdym wieku. Prowadząc warsztaty w RoBoSMART do każdego uczestnika podchodzi w sposób indywidualny, aby czas spędzony na zajęciach był wykorzystany maksymalnie efektywnie.

Ania

Menadżer biura

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na kierunku e-marketing. W firmie RoBoSMART odpowiada za sprawy organizacyjne i marketing. Dba o to, aby współpraca z Rodzicami oraz naszymi młodymi konstruktorami przebiegała pomyślnie i przede wszystkim odbywała się w przyjaznej atmosferze.