O nas

Nasz zespół tworzą młodzi, kreatywni pasjonaci, którzy kochają zarówno nauki ścisłe jak i pracę z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy inżynierami którzy pokazują, że nauka nie musi być nudna, a przede wszystkim trudna. Staramy się przedstawiać przedmioty ścisłe w ich prawdziwym świetle, pokazując praktyczne zastosowanie matematyki, fizyki, elektroniki i informatyki w inżynierii.

Jesteśmy drużyną, która towarzyszy rozwojowi naszych kursantów. Z zaangażowaniem i radością uczestniczymy w stawianiu pierwszych programistycznych kroków, dokonywanych odkryciach i eksperymentach, próbach rozwiązania problemu, które nie rzadko kończą się sukcesem, ale i czasem porażką. Pokazujemy jak ważna jest cierpliwość, praca w zespole, zaangażowanie w problem. Staramy się rozwijać nie tylko ich wiedzę, ale także wiarę we własne możliwości.

Ania

Menadżer biura

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na kierunku e-marketing. W firmie RoBoSMART odpowiada za sprawy organizacyjne i marketing. Dba o to, aby współpraca z Rodzicami oraz naszymi młodymi konstruktorami przebiegała pomyślnie i przede wszystkim odbywała się w przyjaznej atmosferze.

Dorota

Instruktor robotyki

Absolwentka biologii UJ z uprawnieniami pedagogicznymi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zdobyła je m.in. prowadząc zajęcia w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, od 4 lat prowadząc zajęcia z robotyki oraz ucząc dzieci i młodzież w szkole. Obecnie, poza pracą w RoBoSMART jest nauczycielem przyrody i biologii oraz udziela korepetycji. Uwielbia przebywać wśród Dzieci i Młodzieży.

Gosia

Instruktor robotyki

Magister inżynier Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada także wykształcenie pedagogiczne. Gosia na co dzień pracuje w jednej z Myślenickich szkół. W RoBoSMART zajęcia z dziećmi prowadzi już od ponad 5 lat. Opieką nad dziećmi zajmuje się od bardzo dawna, od 8 lat sama jest mamą. Córka jest jej motorem napędowym, pobudza do kreatywnych zabaw. Doskonale wie, jak ważny jest rozwój dzieci w różnych dziedzinach nauki.