Gra terenowa „Śladami Indiana Jones”

W sobotę 10 czerwca razem z CJ Maximus i Aktywacją po raz kolejny organizowaliśmy Piknik Rodzinny, którego głównym punktem była wielka gra terenowa „Śladami Indiana Jones”.

 

Mimo niesprzyjającej aury cały event przebiegał w super atmosferze. Uczestnicy wcielili się w nieustraszonego poszukiwacza przygód Indiana Jones`a i wyruszyli w poszukiwanie kodu, który pozwolił im uwolnić zagrożony gatunek słonia Gabriela z rąk kłusowników. Stawili czoła łamigłówkom, zadaniom technicznym i językowym, zadaniom sportowym a na koniec również lekkiemu załamaniu pogody, ale ostatecznie odnieśli sukces. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu.

 

Podziękowania należą się również sponsorom i partnerom którzy pomogli w organizacji poprzez ufundowanie nagród oraz poczęstunku dla Uczestników. Dziękujemy bardzo !
il Camino Restauracja Myślenice , Babski Świat – Stylizacja paznokci Karolina Kaczor , Cukiernia MarszałekStomatologia Szlachetka, Osteopatia-Fizjoterapia KorzeńPukielLegal Info Kancelarie PrawneLody MilanoStudio Figura Myślenice, Familia, Michał Sentysz oraz Myślenice.pl

 

 

 

lego mszana dolna

Wakacje z RoBoSMART – Oferta 2020

1 czerwca 2020Gotowi na wakacje? Czas pakować walizki! Tego lata...

Sklep z kreatywnymi zabawkami dla Twojego Dziecka

19 maja 2020Kreatywny prezent na Dzień Dziecka - rabat...

Aktualności w RoBoSMART

Co nowego w RoBoSMART?

12 kwietnia 2018AKTUALNOŚCI Obecnie trwa nabór na szkolenie z...

Cześć! W czym możemy pomóc?